Indtast din søgning

Asta N Malin Bias Skirt Multi Green

Pris ved 1 Stk
1.399,00699,50DKK
Vælg Størrelse

Varenr.: Malin Bias Skirt Multi Green
PRODUKTINFORMATION:

Skøn nederdel fra Asta N. Nederdelen er skåret på skrå, så den falder utrolig smukt på krop. Den er i håndbundet og håndfarvet tie dye, så ikke to nederdele er ens. Nederdelen har en tynd elastik i taljen.

Mangler din størrelse så skriv endelig til info@newseason.dk, så vil vi undersøge om den kan skaffes hjem.

Produkt nummer: Malin Bias Skirt Multi Green
Materiale: Materiale: 100% viscose satin
Pasform:
Farve: Multi Green
@newseason.dk på instagram